1. Dilimi 12 liraydı çikolatalı pasta için. Ama bu dediğim fiyat iki sene önce. Temel bir maliyet hesabı yapın fırın+ocak+elektrik 15 lira gibi yumurta başına bir lira ekleyin, dilim sayısına bölün, ortalama bir rakama ulaşırsınız.
süslüler evden pastacılık yapıyorum, tasarım bir pasta siparişi aldım; fiyatları neler böyle pastaların ? nasıl fiyatlandırsam bilemedim?
- cevaplar
17 ocak 2020 00:24
17 ocak 2020 08:24
17 ocak 2020 17:45